HABERLER

BİZDEN HABERLER, DUYURULAR, SEKTÖRDE OLAN BİTENLER...

Klasik Otomobiller İle Anılara Yolculuk Yaptılar

Trt1’in Salı akşamları ekranlara gelen fenomen dizisi Seksenler’in sevilen oyuncuları Şoray Uzun ve Onur Dilber, klasik otomobillerle geçmişe yolculuk yaptı.

Seksenler dizisinin sevilen oyuncuları Şoray Uzun ve Onur Dilber, geçtiğimiz Pazar günü, Gül Yapı – Çebi Yapı ve Kullar İnşaat sponsorluğunda, Otoport Otomobil Dünyası’nda düzenlenen “Klasik Araçlarla Nostalji” etkinliğine katıldı.

60’lı ve 70’lı yıllara ait her biri farklı bir hikayeye sahip olan 35 klasik aracın sergilendiği etkinlik birbirinden renkli anlara sahne oldu.

Tango gösterisi ve eğlenceli yarışmaların yapıldığı etkinliğin sürprizi ise Seksenler dizisinin sevilen oyuncuları Şoray Uzun ve Onur Dilber’di.

Klasik otomobil sevdalısı olan Uzun ve Dilber, sergilenen araçlarla yakından ilgilendi. Etkinliğe katılanların yoğun sevgisiyle karşılaşan oyuncular, her biriyle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Klasik otomobillerin insanı her şeyiyle geçmişe götürdüğünü belirten Şoray Uzun ve Onur Dilber “Bu araçları kullanmak anılara yolculuk yapmak gibi, renkleriyle bile çok özel ve farklılar.” 

E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır