KURUMSAL

KULLAR İNŞAAT ve GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş.

Kullar İnşaat, İbrahim Kul ve Ahmet Kul tarafından kurulmuştur. Bir aile şirketi olan Kullar İnşaat, tekstil sektöründeki birikimlerini geleceği de düşünerek arsa yatırımına dönüştürmüş, 2007 yılı itibariyle gayrimenkul projesi olarak hayata geçirmeye karar vermiştir. İş yaşantımız boyunca benimseyip ilke edindiğimiz, kaliteye ve güvene dayalı hizmet anlayışımızı Kullar İnşaat ile inşaat sektörüne de taşımış bulunmaktayız.

Tarihçe

Kullar İnşaat kalitenin yanında merkezi konumlarıyla öne çıkan projeleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen global dünyada ileriyi görebilme özelliğiyle ile ön plana çıkan Kullar İnşaat çok güçlü bir arsa portföyüne sahip olup, projelerini sosyal hayatın ve ulaşım noktalarının yanı başında olan merkezi konumlarda gerçekleştirmekte ve hizmete sunmaktadır. Farklı kavramlara sahip projelerin altına imza atmak amacı ile yoluna güvenilir adımlarla devam eden Kullar İnşaat’ın başlamış olan veya başlayacak olan konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi gibi farklı projeleri içeren geniş bir yapı portföyü bulunmaktadır.

Yönetim Kurulu
  • İBRAHİM KUL

    Yönetim Kurulu Başkanı 1948 yılında bir öğretmen çocuğu olarak dünyaya geldi. 1970 yılında tekstil ile ticarete başladı. Trabzon Lisesi'nden mezun oldu. İbrahim Kul evli ve üç çocuk babasıdır.

  • İLHAN KUL

    Yönetim Kurulu Üyesi 1969 yılında doğdu. İlköğretimini Trabzon'da tamamladı. Kadıköy Ticaret Lisesi mezunu. Grubun tekstil bölümünü yöneten İlkan Kul, evli ve iki çocuk babasıdır.

  • ALİ KUL

    Yönetim Kurulu Üyesi 1972 doğumlu. İlköğretimini İstanbul'da tamamladı. American Intercontinental University İşletme ve Ekonomi bölümü mezunu. Evli ve iki çocuk babası olan Ali Kul, gayrimenkul grubunu yönetiyor.

E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır