KURUMSAL

KULLAR İNŞAAT ve GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş.

Kullar İnşaat, İbrahim Kul ve Ahmet Kul tarafından kurulmuştur. Bir aile şirketi olan Kullar İnşaat, tekstil sektöründeki birikimlerini geleceği de düşünerek arsa yatırımına dönüştürmüş, 2007 yılı itibariyle gayrimenkul projesi olarak hayata geçirmeye karar vermiştir. İş yaşantımız boyunca benimseyip ilke edindiğimiz, kaliteye ve güvene dayalı hizmet anlayışımızı Kullar İnşaat ile inşaat sektörüne de taşımış bulunmaktayız.

Tarihçe

Kullar İnşaat kalitenin yanında merkezi konumlarıyla öne çıkan projeleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen global dünyada ileriyi görebilme özelliğiyle ile ön plana çıkan Kullar İnşaat çok güçlü bir arsa portföyüne sahip olup, projelerini sosyal hayatın ve ulaşım noktalarının yanı başında olan merkezi konumlarda gerçekleştirmekte ve hizmete sunmaktadır. Farklı kavramlara sahip projelerin altına imza atmak amacı ile yoluna güvenilir adımlarla devam eden Kullar İnşaat’ın başlamış olan veya başlayacak olan konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi gibi farklı projeleri içeren geniş bir yapı portföyü bulunmaktadır.

Grup Şirketleri
 • KULLAR İNŞAAT Bir aile Şirketi olan Kullar İnşaat, tekstil sektöründeki birikimlerini geleceği de düşünerek arsa yatırımına dönüştürmüş, 2007 yılı itibariyle gayrimenkul projesi olarak hayata geçirmeye karar vermiştir.
  www.kullarinsaat.com.tr
 • KULLAR PROJE Kullar Grubunun gücünün bir yansıması olan Kullar Proje Geliştirme Danışmanlık ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş., kurumun yapılandırma çizgisini yansıtan ve yüzlerde mutluluk çizgileri oluşturan Toplu Konut, AVM, Özel Konseptler tasarlamaktadır. Sizden aldığı bu güc ile daima ilerlemeye devam edecektir.
  www.kullarproje.com.tr
 • KULLAR TEKSTİL Kullar Tekstil Sanayi ve Tic. A.Ş. Türk sermayeli ve 40 yılı aşkın süreden beri süre gelen bir deneyimin yansımasıdır. Sürekli yükselen başarı grafiği ve ülkemizin önde gelen örme kumaş üretimi konusunda başarı çizgisi kurumumuzun iş kültürünü yansıtmaktadır.
  www.kullartekstil.com
 • ECOFİL ECOFIL, 40 yıllık deneyimin yeniden adlandırıldığı bir firma olarak 2011 yılında kurulmuştur. Global çapta ürün ve hizmet kalitesini ön planda tutarak misyon ve vizyonu belirleyen bir oluşumdur. Özellikle tekstil hammaddeleri, iplik, elyaf; ayrıca kağıt sanayi ve sarf malzemeleri konusunda yoğunlaşmıştır. Yenilikçi ve günümüzün teknolojisine ayak uyduran yapısıyla ikinci genç kuşağın enerjiyle Türkiye ekonomisini hareketlendirmek için çalışmaktadır.
  www.ecofil.com.tr
E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır